| Kolekce | PROTREK |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Luneta | Pevná, azimutální |
| Tvar pouzdra | Hranatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 60 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/10 vteřiny |
| Ostatní | Výškoměr, teploměr, barometr, kompas |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - solární napájení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel + pryskyřice |
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
Casio Pro Trek PRG-69B-1ER – outdoorové hodinky s textilním řemínkem a solárním napájením. Model PRG-69B-1ER z řady Pro Trek je navržen jako praktický nástroj pro outdoorové aktivity, který kombinuje kompaktní konstrukci, nízkou hmotnost a pokročilé měřicí funkce. Černé provedení působí technicky a univerzálně, takže se hodinky hodí nejen do přírody, ale i pro každodenní nošení.
Novinkou celé série je hranaté pouzdro, které přináší modernější a robustnější vzhled inspirovaný outdoorovým vybavením.
Napájení a výdrž
Konstrukce a materiály
Použití recyklovaných materiálů snižuje ekologickou zátěž, aniž by byla ohrožena odolnost a funkčnost.
Funkce
Design a využití - PRG-69B-1ER je nejuniverzálnější variantou série – méně výrazný design, vysoká funkčnost a pohodlný textilní řemínek z něj dělají ideální hodinky pro kombinaci outdooru a běžného nošení.
| Kolekce | PROTREK |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Luneta | Pevná, azimutální |
| Tvar pouzdra | Hranatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 60 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/10 vteřiny |
| Ostatní | Výškoměr, teploměr, barometr, kompas |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - solární napájení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel + pryskyřice |
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
