| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 58 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Zelená |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 74 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Sportovní hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Zelená |
| Barva ciferníku | Zelená |
| Řemínek | Pryskyřice |
Casio G-Shock GA-V01SKE-3AER – futuristický design s transparentním efektem. Model GA-V01SKE-3AER přináší zcela nový pohled na design G-Shock. Kombinuje organické tvary s ostrými technickými liniemi a doplňuje je o výrazné transparentní provedení inspirované estetikou přelomu tisíciletí (Y2K). Výsledkem je nepřehlédnutelný model s moderním, téměř futuristickým charakterem.
Ciferník propojuje analogové i digitální zobrazení a využívá otevřenou, vrstvenou konstrukci, která dodává hodinkám hloubku a originalitu.
Konstrukce a inovace
Funkční výbava
Transparentní zelené provedení dělá z GA-V01SKE-3AER výrazný lifestyle kousek. Není to klasický G-Shock – je to model pro ty, kteří chtějí experimentální design, výraznost a originalitu.
Hodinky se hodí ke streetwearu, techwearu i výraznějším outfitům.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 58 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Zelená |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 74 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Sportovní hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Zelená |
| Barva ciferníku | Zelená |
| Řemínek | Pryskyřice |
