| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 108 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 1x budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Ostatní | Bluetooth - synchronizace času, nalezení mobilu |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - solární napájení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Černá |
| Řemínek | Pryskyřice |
Casio G-Shock GMC-B2100Y-1AER – celokovový chronograf s Bluetooth a Tough Solar. Model GMC-B2100Y-1AER představuje prémiovou interpretaci ikonického osmihranného designu G-Shock. Navazuje na populární řadu 2100 („CasiOak“), ale přináší výrazně propracovanější konstrukci, plnohodnotný analogový chronograf a moderní technologie včetně Bluetooth konektivity a solárního napájení.
Hodinky kombinují sportovní charakter G-Shock s luxusnějším zpracováním a technickým vzhledem, díky čemuž působí výrazně dospěleji než základní modely GA-2100.
Konstrukce a materiály
Luneta využívá kombinaci kartáčovaných a leštěných ploch, které zvýrazňují geometrický tvar pouzdra a dodávají hodinkám prémiový vzhled.
Chronograf a analogové zobrazení
Oproti běžným modelům řady 2100 působí ciferník výrazně techničtěji a detailněji.
Bluetooth a chytré funkce
Propojení s telefonem zajišťuje maximální přesnost času a pohodlnější nastavení funkcí.
Tough Solar napájení
Tough Solar systém výrazně zvyšuje praktičnost při každodenním používání.
Funkce
Design a využití - GMC-B2100Y-1AER kombinuje robustní charakter G-Shock s elegantnějším zpracováním vhodným i pro městské a pracovní prostředí. Černé provedení s kovovými prvky působí technicky, moderně a univerzálně.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 108 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 1x budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Ostatní | Bluetooth - synchronizace času, nalezení mobilu |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - solární napájení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Černá |
| Řemínek | Pryskyřice |
