| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Šedá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 53 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Materiál | plast |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Šedá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Textil |
Casio G-Shock DW-5600MNC-7A8ER – ikonický „square“ s moderním textilním řemínkem. Model DW-5600MNC-7A8ER navazuje na legendární hranatý design řady 5600, který patří k nejikoničtějším v historii G-Shock. Tato moderní verze přináší zásadní inovaci v podobě textilního řemínku s magnetickou sponou, čímž posouvá komfort nošení na novou úroveň.
Světle šedé provedení doplněné o výrazné barevné akcenty působí sportovně a současně svěže.
Konstrukce a materiály
Řemínek využívá polyester s vysokou elasticitou pro pohodlné přizpůsobení zápěstí.
FIDLOCK® magnetická spona
Tento systém výrazně zjednodušuje manipulaci s hodinkami a zvyšuje praktičnost při aktivním používání.
Funkce
Design a využití - DW-5600MNC-7A8ER zachovává klasický „square“ vzhled, ale díky textilnímu řemínku působí méně technicky a více lifestyleově. Je vhodný pro každodenní nošení, cestování i sportovní aktivity.
Oproti standardním verzím DW-5600 nabízí výrazně vyšší komfort a modernější způsob zapínání, aniž by ztratil typickou odolnost G-Shock.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Šedá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 53 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Materiál | plast |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Šedá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Textil |
