| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Luneta | Pevná, minutová |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 125 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Stopky | S přesností 1/1 vteřiny |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Červená |
| Řemínek | Ocel |
Casio Edifice EFR-575D-4AEF – sportovní chronograf inspirovaný automobilovým designem. Model EFR-575D-4AEF kombinuje sportovní charakter s elegantním retro nádechem inspirovaným přístrojovými budíky klasických sportovních vozů. Typickým prvkem je gradientní ciferník v červených tónech, který dodává hodinkám hloubku a výrazný vizuální efekt.
Celkový design doplňuje klenuté sklíčko, úzká luneta a ocelové pouzdro, což podtrhuje dynamický a technický vzhled celé modelové řady Edifice.
Konstrukce a materiály
Chronograf je ovládán bočními tlačítky pro snadné spuštění, zastavení a reset.
Design a využití - EFR-575D-4AEF je navržen jako sportovně-elegantní chronograf s výrazným designem ciferníku. Červený gradient a sportovní detaily vytvářejí dojem přístrojové desky, což z něj dělá ideální volbu pro uživatele, kteří chtějí hodinky s dynamickým vzhledem, ale stále vhodné i k formálnějšímu outfitu.
| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Luneta | Pevná, minutová |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 125 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Stopky | S přesností 1/1 vteřiny |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Červená |
| Řemínek | Ocel |
