| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 127 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Ostatní | Šroubovací dýnko |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Zelená |
| Řemínek | Ocel |
Casio Edifice EFB-109D-3AVEF – sportovní elegance s chronografem. Model EFB-109D-3AVEF kombinuje klasickou eleganci s moderním sportovním designem. Hodinky mají nerezové pouzdro a tah, tmavě zelený ciferník s kontrastními ručičkami a chronografy, které dodávají hodinkám dynamický a sofistikovaný vzhled.
Analogový ciferník je přehledně rozdělený, což umožňuje rychlou orientaci v čase i dalších funkcích.
Konstrukce a materiály
Chronografy a datum přidávají hodinkám praktickou hodnotu i sportovní nádech.
Design a využití - tmavě zelený ciferník s kontrastními ručičkami a nerezovým tahem působí moderně, ale zároveň elegantně. Hodinky jsou vhodné pro každodenní nošení, kancelář, sportovní i volnočasové aktivity
| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 127 g |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Ukazatel data | Datum |
| Ostatní | Šroubovací dýnko |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Zelená |
| Řemínek | Ocel |
