| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 53 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Šedá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Textil |
Casio G-Shock DW-5600MNC-8A2ER – ikonický „square“ s moderním textilním řemínkem. Model DW-5600MNC-8A2ER vychází z legendární řady 5600, která patří mezi nejdéle vyráběné a nejikoničtější G-Shock modely. Tato nová generace přináší zásadní inovaci v podobě textilního řemínku s vysokou elasticitou a magnetickou sponou, čímž výrazně zvyšuje komfort i praktičnost při nošení.
Šedé pouzdro doplněné vícebarevným řemínkem (modrá, oranžová, žlutá) dodává hodinkám sportovní a současně lifestyle charakter.
Konstrukce a materiály
Řemínek je vyroben z polyesteru, který se dokáže natáhnout až na cca 2,7násobek své délky, což zajišťuje výrazně vyšší pohodlí při nošení
FIDLOCK® magnetická spona
Tento systém umožňuje snadné a intuitivní ovládání bez nutnosti klasického zapínání
Funkce
Design a využití - DW-5600MNC-8A2ER zachovává klasický hranatý design, ale díky textilnímu řemínku působí méně technicky a více moderně. Oproti standardním verzím DW-5600 nabízí výrazně vyšší komfort při dlouhodobém nošení a rychlejší manipulaci.
Model je vhodný pro každodenní použití, sport i cestování – ideální pro uživatele, kteří chtějí odolné digitální hodinky s modernějším a pohodlnějším řešením řemínku.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Modrá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 53 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Šedá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Textil |
