| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 143 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum |
| Ostatní | Průhledné dýnko |
| Země původu | Japonsko |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Černá |
| Řemínek | Ocel |
Casio Edifice EFK-110D-1AER – sportovní chronograf s automatickým strojkem. Model EFK-110D-1AER kombinuje elegantní analogový design s moderními funkcemi chronografu a automatickým strojkem, který zajišťuje plynulý chod ruček bez potřeby baterie. Černý ciferník s kontrastními stříbrnými ručičkami a indexy dodává hodinkám sofistikovaný a dynamický vzhled.
Konstrukce a materiály
Díky automatickému strojku a chronografu jsou hodinky vhodné pro sport, volný čas i každodenní nošení.
Design a využití - černý ciferník se stříbrnými akcenty a nerezový tah dodávají hodinkám elegantní, ale zároveň sportovní charakter. EFK-110D-1AER je ideální volba pro ty, kteří chtějí precizní mechaniku, moderní styl a vysokou spolehlivost.
| Kolekce | EDIFICE |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 143 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Ukazatel data | Datum |
| Ostatní | Průhledné dýnko |
| Země původu | Japonsko |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Automatický |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Černá |
| Řemínek | Ocel |
