| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Luneta | Pevná ocelová |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 72 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel + pryskyřice |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Pryskyřice |
Casio G-Shock GM-2100-1AER-MAN – speciální edice inspirovaná světem The Mandalorian. Model GM-2100-1AER-MAN je speciální edice vycházející z populární řady „CasiOak“, která kombinuje ikonické osmihranné pouzdro s kovovou lunetou a moderní konstrukcí G-Shock. Tato verze je inspirována seriálem The Mandalorian ze světa Star Wars a designově odkazuje na legendární mandalorianské brnění Beskar.
Kovová luneta s industriální povrchovou úpravou působí technicky a robustně, zatímco tmavý ciferník s metalickými detaily zachovává minimalistický, ale výrazný vzhled typický pro sérii GM-2100.
Konstrukce a odolnost
Pouzdro kombinuje nízkou hmotnost s vysokou odolností vůči nárazům i každodennímu opotřebení.
Funkce
Design a zpracování - GM-2100-1AER-MAN zachovává čisté linie klasického GM-2100, ale přidává tematické prvky inspirované světem Mandaloriana. Kovová luneta a detailně zpracovaný ciferník působí výrazně prémiověji než standardní plastové modely GA-2100.
Celkový vzhled kombinuje technický styl, tmavé metalické tóny a decentní odkazy na Star Wars univerzum bez příliš výrazného brandingového stylu.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Luneta | Pevná ocelová |
| Tvar pouzdra | Osmihran |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 72 g |
| Luminiscence | Ručičky |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | 5x s funkcí Snooze |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Světové časy | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Pánské |
| Zobrazení času | Analogové a digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Ocel + pryskyřice |
| Barva pouzdra | Stříbrná |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Pryskyřice |
