Casio - G-Shock GA 700CM…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: 15046065
Značka: Casio
Novinka
zdarma
Pánské sportovní hodinky značky Casio vyrobené z umělé pryskyřice, díky které jsou hodinky lehké, ale zároveň nárazuvzdorné. Hodinky jsou sladěny do… Celý popis
4 190s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Casio - G-Shock GA 700CM-3A 15046065

Pánské sportovní hodinky značky Casio vyrobené z umělé pryskyřice, díky které jsou hodinky lehké, ale zároveň nárazuvzdorné. Hodinky jsou sladěny do zelené kamuflážové barvy. Hodinky mají kombinovaný černý ciferník zobrazující kromě času i datum či světové časy. Hodinky disponují funkcí stopek, budíku a plně automatickým kalendářem. Vodotěsnost tohoto modelu je pod označením 200M až do hloubky 50 metrů

Nyní první Casio G-Shock analogovo-digitální hodinky, které jsou vybavené velkým předním tlačítkem na pozici 6-té hodiny. Jedním stisknutím tohoto tlačítka v režimu měření času ihned spustíte stopky.

Tato řada G-SHOCK obsahuje hodinky, které jsou vysoce odolné proti otřesům. Odolnost je náročně testována, proto jsou hodinky vhodné ke sportovnímu využití. Hodinky z této kolekce jsou převážně pro muže a je kladen důraz hlavně na funkce hodinek.

Celosvětově známé hodinky značky Casio jsou pro svou kvalitu a dlouhou životnost velmi oblíbené mezi všemi generacemi. Každý model je originální a proto si můžete vybrat přesně ty pravé pro vás. Značka Casio se pyšní několika funkcemi, které na hodinářský trh přinesla jako první. Značka Casio se neustále drží nejnovějších technických pokroků a moderního designu.

 


Načítání obsahu...